Úvěr od BuřinkyPro všechny, kteří chtějí investovat do svého bydlení, nabízí Česká spořitelna speciální typ půjčky pod názvem Úvěr od Buřinky. Díky této půjčce nemusíte mít žádné peníze na stavebním spoření a můžete si koupit nový dům či byt, nebo peníze investovat do rekonstrukce bydlení. Půjčka na bydlení od České spořitelny má velmi výhodné podmínky a skutečně se vyplatí. Až do výše 300 000 Kč k ní nepotřebujete podpis manžela nebo manželky a můžete si půjčit až 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Velkou výhodou jsou také nízké měsíční splátky – např. u půjčky ve výši 100 000 Kč můžete mít měsíční splátku už od 820 Kč. Dalším velkým plusem je pevná úroková sazba, která u tohoto úvěru činí 6,85 %. Úroky si navíc můžete odečíst od svého daňového základu a ušetřit tak další peníze. K úvěru od Buřinky si navíc můžete také sjednat pojištění schopnosti splácet a to hned ve dvou variantách.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost.

Česká spořitelna a její půjčka pro studenty

Pro studenty vysokých a víceletých odborných škol Česká spořitelna nabízí speciální studentskou půjčku. K jejímu založení je potřeba pouze potvrzení o studiu na příslušné škole. Jaké jsou přesné podmínky pro získání studentské půjčky? Studentský úvěr České spořitelny si mohou vzít studenti starší 18 let, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky a jsou studenty denního nebo dálkového studia na vysoké škole v ČR nebo zahraničí, případně víceleté odborné školy. Půjčka je poskytována i studentům magisterského a doktorandského studia. Posouzení žádosti o studentskou půjčku je zdarma a po celou dobou studia je možné platit sníženou splátku. Mezi výhody této půjčky patří např. zvýhodněná úroková sazba, která platí po celou dobu úvěru. Navíc je zde možnost odkladu splátek po dobu studia, kdy se v průběhu studia splácí pouze úroky z této půjčky. Co se týká výše studentského úvěru, tak minimální částka je 30 000 Kč a maximální 300 000 Kč. Doba splatnosti je minimálně jeden rok a maximálně deset let. U studentské půjčky není nutné prokazovat její účel.

Servis24 přihlášení na účet vám dovolí přístup k běžným účtům od České spořitelny.

Hypotéka pro mladé od České spořitelny

Další zajímavou nabídkou pro mladé lidi v nabídce největší české banky je její hypotéka. Mladí lidé, kterým je maximálně 30 let mají u hypotéky České spořitelny navíc zdarma službu Variabilita splátek. K jejímu získání (kromě toho, že jeden ze žadatelů o tuto hypotéku má od 18 do 30 let) je třeba aby výše úvěru nepřesáhla 2 miliony Kč, zvolená platnost úrokové sazby musí být minimálně na 5 let a žadatel musí aktivně využívat svůj účet u České spořitelny. Hypotéku pro mladé si mohou zájemci sjednat na pobočkách České spořitelny nebo přímo v jejích Hypotečních centrech. Bližší informace získají také na telefonní lince 800 207 207 nebo na internetových stránkách České spořitelny.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého.

Jak si vybrat tu správnou půjčku u České spořitelny?

Pokud nevíme, jaký druh půjčky, které Česká spořitelna nabízí, je pro nás nejlepší, můžeme využít jednoduché on-line aplikace na stránkách spořitelny, která nám poradí, který typ úvěru zvolit. Do této aplikace se dostaneme výběrem z levého menu po kliknutí na odkaz Vyberte si úvěr. Poté zadáme požadované parametry naší půjčky. Nejdříve si zvolíme výši půjčky (minimálně 1000 Kč), dále pak délku její splatnosti (minimálně jeden měsíc, maximálně třicet let). Dále zvolíme účel úvěru, kde máme na výběr mezi bezúčelovou půjčkou, půjčkou na financování bydlení a nemovitostí a půjčkou na nákup služeb nebo zboží. Následuje výběr bližšího určení zájemce (občan ČR nebo cizinec, s trvalým pobytem v ČR nebo v zahraničí) a poslední položkou je zdroj příjmů pro splácení (zaměstnání nebo podnikání v ČR nebo v zahraničí, nebo příjmy z pronájmu). Klikneme na tlačítko Pokračovat a zobrazí se nám výpis úvěrů, které vyhovují našim požadavkům. Tyto půjčky mezi sebou můžeme i snadno porovnat, abychom si tak udělali lepší obrázek o tom, která by pro nás byla výhodnější.

Česká spořitelna Servis 24 je nejpopulárnější internetbanking v České republice. Mojebanka je internetové bankovnictví od Komerční banky.

Co můžeme dělat, když nám půjčka není schválena?

Může se nám stát, že si u České spořitelny podáme žádost o půjčku, ale ta nám je zamítnuta. Co v takové situaci můžeme dělat? Pokud dojde k zamítnutí půjčky, může to být ze dvou různých důvodů – buď se může jednat o neschválení z důvodu nedostatku finančních prostředků a nebo může jít o neschválení z důvodu negativní informace v centrálním registru dlužníků. Pokud jde o první případ, máme tři možnosti, jak tuto situaci vyřešit – buď můžeme zkusit snížit výši požadované půjčky, abychom ji mohli bez problémů řádně splácet, nebo můžeme navýšit vlastní příjmy, případně k půjčce přizvat dalšího spoludlužníka a třetí možností je snížit celkové výdaje naší domácnosti – doplacením už poskytnutých půjček, kontokorentů nebo kreditních karet.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Co můžeme dělat, když máme záznam v registru dlužníků?

Pokud se ukáže, že žádost o půjčku nám byla ze strany České spořitelny zamítnuta z důvodu záznamu v registru dlužníků, je potřeba abychom tento záznam odstranili, abychom mohli půjčku získat. Pokud tento záznam zadala ČSAS, navštívíme její pobočku a zjistíme si bližší informace – pokud by tento záznam byl neoprávněný, můžeme požádat o jeho odstranění. Pokud nevíme, která banka zaslala záznam do registru dlužníků, je třeba abychom se obrátili přímo na jeho provozovatele, který nám následně pošle výpis (ten je ale zpoplatněný). O tento výpis můžeme požádat buď osobně v klientském centru v Praze, nebo korespondenční formou (ta ale musí obsahovat náš notářsky ověřený podpis). Jakmile zjistíme, která banka návrh na záznam poslala, obrátíme se přímo na dotyčnou banku a řešíme situaci s ní, případně můžeme tento zápis reklamovat v klientském centru bankovního registru.

Vše o Servis24 přihlášení na účet naleznete na našem webu. Servis24 přihlášení na účet a jak na to? Co je Servis24.czInternetbanking?

Česká spořitelna a její kontokorent

Pokud nevycházíme s penězi, tak kromě klasické hotovostní půjčky je jednou z možností, jak získat potřebné finance, také kontokorent. Jedná se o možnost přečerpat svůj účet a jít na něm do mínusu. U České spořitelny mohou tuto službu využít klienti, kteří u ní mají svůj běžný účet. Pro sjednání kontokorentu jim pak na pobočce stačí jen předložit platný občanský průkaz (s výjimkou klientů, kterým na tento účet nechodí pravidelně výplata – ti potřebují ještě potvrzení svého zaměstnavatele o výši jejich příjmu). Pokud jde o výši kontokorentu, tak u České spořitelny si účet můžete přečerpat od 5 000 až do 100 000 Kč. Za splnění určitých podmínek je dokonce možné jít až 200 000 Kč do mínusu. Peníze z kontokorentu je možné použít na jakýkoliv účel a jeho výši si klienti mohou nastavit podle svých potřeb. Čerpat peníze z kontokorentu je možné průběžně až do jeho sjednané výše. Výhodou je také to, že na splácení nemusíte myslet, protože v momentě, kdy vám přijdou peníze na účet, se kontokorent automaticky vyrovná. Co se týká splácení, tak kontokorent České spořitelny není nutné splácet pravidelně, ale je třeba jej splatit nejpozději do dvanácti měsíců od jeho prvního čerpání. Úroky se hradí pouze z částky, kterou klient skutečně čerpá. Pokud máte u České spořitelny internetové bankovnictví Servis 24, můžete si o kontokorent požádat jednoduše prostřednictvím této služby a získat jej on-line. Druhou možností je pak navštívit kteroukoli z více než 600 poboček, kde s vámi vaši žádost projedná pracovník banky.

Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Jak vstoupit na účet Servis 24 od České spořitelny se dozvíte na našem webu. Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!