Splácení půjček od České spořitelnySplácení úvěrů u České spořitelny probíhá každý měsíc a výhodou je, že si předem můžete sami vybrat jak dlouho budete svoji půjčku splácet. U jednotlivých úvěrů jsou maximální doby splácení nastaveny pokaždé jinak, např. u základní neúčelové hotovostní půjčky je to sedm let, zatímco účelový spotřebitelský úvěr stačí splatit do deseti let. Důležitý je také fakt, že k půjčkám si můžete navíc sjednat pojištění schopnosti splácet, takže pokud dojde k nějaké mimořádné události, toto pojištění vám pomůže. V případě, že se dostanete do finančních potíží a nebudete mít možnost svoje měsíční splátky uhradit, můžete se na Českou spořitelnu obrátit a její pracovníci se spolu s vámi pokusí najít řešení této situace – ať už úpravou splátkového kalendáře, odložením splátek, konsolidací úvěru nebo jinou vhodnou variantou řešení. Pokud se tedy dostanete do finančních problémů, nemusíte se bát se na spořitelnu obrátit – vždy se vám pokusí vyjít vstříc a najít vhodné řešení. Nejlepší je však takovým situacím předcházet, např. právě tím, že si k úvěru sjednáme i pojištění schopnosti splácet. V případě, že se pak dostaneme do problémů se splácením a jsme pojištění, stačí tuto událost nahlásit po telefonu a pak vyplnit podklady, které nám přijdou poštou. Výše samotného pojistného plnění pak závisí na tom, jaký typ pojištění jsme měli sjednaný.

Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás. Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení.

Půjčky České spořitelny na bydlení

Půjčky a úvěry na bydlení jsou jedny z nejčastějších druhů půjček. Koupě nového domu nebo bytu stojí spoustu peněz a málokdo má dostatečné finance k dispozici a tak se v takových případech obrací na banku se žádostí o půjčku na bydlení nebo hypotéku. Tyto půjčky poskytuje i Česká spořitelna a stejně jako u jejích ostatních produktů, i zde nabízí velmi výhodné podmínky. Základní půjčkou na bydlení je Úvěr od Buřinky, který můžete použít jak na koupi domu či bytu, tak na rekonstrukci svého bydlení. Výhodou této půjčky jsou nízké měsíční splátky, pevná úroková sazba 6,85 % nebo možnost odečíst si úroky od daňového základu. Samozřejmostí je i možnost pojištění schopnosti splácet. Kromě úvěru od Buřinky nabízí ČSAS také klasickou hypotéku s výhodnými úroky a odborným poradenstvím. Pokud navíc hypotéku budete splácet ze svého osobního účtu u České spořitelny, získáte slevu z úrokové sazby ve výši 0,50 %. V nabídce České spořitelny ale nechybí ani americká hypotéka. Jedná se o speciální typ půjčky, při které je tento úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Minimální výše úvěru u americké hypotéky je 150 000 Kč a úvěr se poskytuje až do 80 procent hodnoty nemovitosti. Mezi její největší výhody patří např. doba splatnosti až 20 let, garantovaná pevná výše úrokové sazby nebo možnost mimořádné splátky i bez finančních sankcí. Spočítat si případnou výši splátek můžete i on-line pomocí kalkulátoru americké hypotéky. Ten je součástí webových stránek České spořitelny a pro zjištění výše splátek do něj stačí zadat pouze dva základní údaje – výši úvěru a dobu trvání úvěru v letech. Pak jen klikneme na tlačítko Vypočítat a zobrazí se nám výpis s orientačními čísly o úvěru, jako je výše měsíční splátky, úroková sazba, poplatek za zpracování úvěru, poplatek za vedení účtu, roční procentní sazba nákladů nebo celková částka splatná spotřebitelem.Půjčky pro podnikatele a malé firmy

Česká spořitelna se jako největší česká banka nezaměřuje pouze na drobné klienty, ale svoje služby nabízí také podnikatelům a firmám, pro které má speciální nabídku. V nabídce úvěrů pro tyto klienty má spořitelna kromě neúčelového úvěru také několik typů kontokorentů, investiční úvěry, hypoteční úvěry a provozní úvěry. Pojďme se na nabídku těchto úvěrových produktů podívat podrobněji.

Kontokorenty v této kategorii poskytuje Česká spořitelny ve čtyřech variantách. První z nich je Firemní kontokorent ČS, který umožňuje přečerpání firemního účtu až do výše jednoho milionu korun. Firemní kontokorent ČS – startovací umožňuje přečerpání účtu o 20 nebo 50 tisíc Kč a je vhodný i pro začínající podnikatele. Kontokorent Profesionál je určený např. pro lékaře, advokáty, notáře, exekutory atd. a umožňuje přečerpání účtu až do výše jednoho milionu. Posledním typem je pak kontokorent Standard, který má výhodnější úroky než ostatní běžné kontokorenty.

Neúčelový úvěr, který je možné získat až ve výši šesti milionů korun je vhodný především pro podnikatele a menší firmy, které podnikají max. dva roky. Výhodou je mimo jiné rychlé vyřízení úvěru a možnost čerpání úvěru až po dobu osmi let. Klienti si u této půjčky mohou sami vybrat nejen datum splátek, ale i jejich výši a také buď pevnou nebo pohyblivou úrokovou sazbu. K vyřízení tohoto úvěru je třeba jen daňové přiznání a list vlastnictví.

Investiční úvěry pro podnikatele a firmy nabízí Česká spořitelna v pěti různých variantách. První z nich je Firemní úvěr ČS. Na něj si lze půjčit od 50 tisíc až do jednoho milionu Kč a maximální doba splácení je zde šest let. Druhým typem úvěru je Investiční úvěr 5 PLUS, který je poskytován až do výše pěti milionů korun. K jeho získání je potřeba pět dokladů a vyřízení žádosti trvá maximálně 5 dní. I dobu splácení tohoto úvěru je možné si posunout o pět měsíců. Třetím úvěrovým produktem je Investiční úvěr, který lze splácet až po dobu osmi let a jeho maximální výše není stanovena. Podnikatelé z některých vybraných oborů, jako je např. zemědělství atd. navíc u tohoto úvěru mají speciální zvýhodněné podmínky. Pro menší firmy a podnikatele, kteří  podnikají alespoň dva roky je pak vhodný Neúčelový úvěr, který je poskytován ve výši max. 6 milionů a je možné ho splácet až 8 let. Posledním investičním úvěrem je Profesionál. Jedná se o bezúčelový termínovaný úvěr v maximální výši jednoho milionu s dobou splatnosti až 6 let.

Provozní úvěry najdeme v nabídce České spořitelny tři – provozní úvěr, provozní úvěr 5 PLUS a revolvingový úvěr. Provozní úvěr je možné využít pro pokrytí předchozích úvěrů i půjček a navíc ho lze i kombinovat s dalšími úvěry České spořitelny. Peníze z tohoto úvěru lze čerpat jeden až tři roky s možností další obnovy. Provozní úvěr 5 PLUS je stejně jako v případě stejnojmenného investičního úvěru ve znamení čísla 5. Můžete na něj získat až 5 milionů Kč, je k němu třeba předložit 5 dokladů, schválení je vyřízeno do 5 dnů a zahájení splácení je možné odložit až o 5 měsíců. Posledním typem provozního úvěru je revolvingový úvěr, se kterým můžete peníze čerpat opakovaně a jednotlivé podmínky smlouvy závisí na individuální dohodě mezi klientem a bankou.

Hypoteční úvěry pro podnikatele a menší firmy nabízí Česká spořitelna celkem čtyři. Prvním z nich je Komerční hypotéka. Tu je možné získat až na částku 15 milionů Kč a splácet ji můžete po libovolných částkách až po dobu 15 let. Vybrat si u ní můžete i mezi pevnou nebo pohyblivou úrokovou sazbou. Dalším produktem je Business hypotéka. Ta je poskytována až do výše 20 milionů Kč a je určená pro fyzické osoby, které chtějí postavit, opravit nebo koupit nemovitost za účelem vlastního podnikání nebo pronájmu. I tuto hypotéku lze splácet až 15 let. Následuje hypotéka GLOBAL. Ta je vhodná i pro ty podnikatele, kteří nemají české občanství. Využít ji mohou také firmy pro účely stavby nebo opravy nemovitosti. Posledním typem hypotéky je pak hypotéka pro projektové financování. Ta je určena firmám, podnikatelům a developerům, kteří chtějí koupit postavit či opravit nemovitost za účelem dalšího prodeje nebo pronájmu.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!