Půjčka Česká spořitelnaHotovostní půjčka, kterou ČSAS.cz poskytuje, je jednou z několika druhů úvěrových produktů této banky. Půjčku od České spořitelny si mohou vzít občané České republiky, kteří mají na jejím území trvalý pobyt, ale i cizinci, kteří mají k trvalému pobytu na území České republiky povolení. Půjčka České spořitelna má velmi výhodné podmínky a její vyřízení je rychlé a snadné.

Mimořádná akce České spořitelny – půjčka za výhodnějších podmínek

V letošním roce si pro své klienty a pro všechny zájemce o hotovostní půjčku připravila Česká spořitelna mimořádnou výhodnou akci, díky níž je její půjčka ještě výhodnější a atraktivnější. Tato speciální nabídka platí až do konce roku 2013 a její součástí je půjčka bez měsíčních poplatků za vedení úvěrového účtu. Pokud si sjednáte půjčku u spořitelny do konce tohoto roku, nebudete pak po celou dobu jejího trvání platit žádné měsíční poplatky za vedení tohoto účtu a navíc také získáte možnost si v průběhu splácení zdarma změnit výši splátek – můžete si je zvýšit nebo i snížit až o 50 procent. Půjčka od České spořitelny se tak v současné době vyplatí ještě víc než kdykoliv předtím a pokud potřebujete půjčit od 20 až do 600 000 Kč, Česká spořitelna pro vás bude tou pravou volbou.

Jsme experti na nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky a vyplacení exekuce. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta.

Základní hotovostní půjčka od České spořitelny je bezúčelová – můžete tedy poskytnuté peníze použít úplně na cokoli a nemusíte to předem bance oznamovat. Účelový je až spotřebitelský úvěr České spořitelny, který lze použít pouze na spotřební předměty a služby. U něj jsou také trochu jiné podmínky – minimální částka u spotřebitelského úvěru je 100 000 Kč a maximální výše není stanovena. Pokud potřebujete peníze na koupi nebo rekonstrukci bydlení, můžete využít půjčku s názvem Úvěr od Buřinky. Studenti vyšších odborných a vysokých škol si pak mohou vzít také půjčku na financování svého studia. Ať už prostě potřebujete peníze na jakýkoli účel, Česká spořitelna má pro vás vždy řešení. V případě, že byste potřebovali poradit, který typ úvěru je pro vás nejvhodnější, můžete se obrátit přímo na pracovníky České spořitelny na některé z jejích více než 600 poboček. Právě hustá síť poboček a bankomatů je jednou z největších předností této bankovní instituce.

 Potřebujete k půjčce od České spořitelny ručitele?

Docela důležitou otázkou, kterou si před žádostí o půjčku mnoho lidí klade, je to, jestli budou potřebovat ručitele, aby jim mohla půjčka být poskytnuta. U běžné hotovostní půjčky od České spořitelny žádného ručitele nepotřebujete a nemusíte si tak nikoho shánět – k tomu abyste získali půjčku stačí jen navštívit nejbližší pobočku této banky a předložit platný občanský průkaz. Co se týká spotřebitelské půjčky, tak tam jsou podmínky nastaveny tak, že až do výše 600 000 Kč tento úvěr spořitelna poskytuje bez zajištění. A u půjčky na bydlení (neboli Úvěru od Buřinky) platí, že do 300 000 Kč není potřeba podpis manžela nebo manželky a až 800 000 Kč lze získat bez zástavy nemovitosti. U studentské půjčky České spořitelny je pak podmínka, že do částky 100 000 Kč jsou tyto půjčky poskytovány pouze se spoludlužnickým závazkem. To však neplatí pro studenty dálkového nebo MBA studia, kteří tento úvěr mohou získat i bez spoludlužnického závazku.

Air Bank, člen skupiny PPF, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Česká spořitelna patří mezi největší finanční domy působících v ČR.

Jaké jsou hlavní přednosti půjčky od České spořitelny?

Hotovostní půjčka České spořitelna má mnoho výhod a to jak ve srovnání s ostatními českými bankami, tak ve srovnání s nebankovními institucemi. Oproti nebankovním institucím jsou výhody naprosto jednoznačné – u banky máte vždy mnohem lepší podmínky, nižší úroky a půjčka se vám vždy vyplatí mnohem víc než u nebankovní společnosti, která půjčuje prakticky každému, zato za nevýhodných podmínek. Česká spořitelna se svou půjčkou ale obstojí i v konkurenci ostatních bank – aktuálně např. i proto, že až do konce roku 2013 svou půjčku poskytuje s nulovým poplatkem za vedení úvěrového účtu. Velkou výhodou České spořitelny je také její hustá síť obchodních míst i bankomatů, v čemž jí žádná jiná banka u nás nemůže konkurovat. Pro mnoho lidí hraje svou roli jistě také fakt, že Česká spořitelna je tradiční, silnou bankou, která má za sebou dlouhou historii a patří k nejdůvěryhodnějším subjektům ve svém oboru. Navíc Česká spořitelna má ve své nabídce hned několik druhů půjček, takže vybrat si zde může téměř každý.

ČSAS Servis 24 je internetbanking od České spořitelny.

Co budete k získání potřebovat?

Při sjednávání hotovostní půjčky České spořitelna záleží na tom, jestli už jste jejím klientem a máte u ní osobní bankovní účet nebo nikoliv. Pokud už u spořitelny osobní účet máte, je vyřízení půjčky velmi snadné – stačí když si na pobočku vezmete svůj občanský průkaz a to je vše – žádné další doklady totožnosti nebudete potřebovat. Jiná situace je u zájemců, kteří svůj účet mají založený u jiné bankovní instituce. V jejich případě je třeba, aby si k projednání žádosti na pobočce přinesli kromě občanského průkazu ještě potvrzení příjmů od jejich zaměstnavatele nebo daňové přiznání. V každém případě, před vyřizováním půjčky na některé z poboček České spořitelny se vyplatí se objednat předem on-line. Tato služba funguje pouze u vybraných poboček, ale pokud je mezi nimi i ta vaše, tak určitě stojí za to této služby využít – můžete si zvolit čas podle vaší potřeby a máte jistotu, že se vyhnete případnému dlouhému čekání, než na vás přijde řada. Objednat on-line na vybrané pobočky se můžete jednoduše přes internetové stránky České spořitelny, kde navíc u všech poboček naleznete i podrobné informace o jejich adresách, provozní době atd.

Era přihlášení je možné provést rychle z jakéhokoliv počítače.

Jak je to u půjčky České spořitelny s úroky?

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který hraje velkou roli při rozhodování o tom, u které společnosti si vezmeme půjčku, je výše úroků. Ty se mnohdy výrazně liší a tak se vyplatí si nabídky jednotlivých bankovních nebo nebankovních institucí důkladně prostudovat a teprve pak se rozhodnout u které z nich si o svoji půjčku zažádáme. Mezi největší výhody běžné hotovostní půjčky České spořitelna patří pevná úroková sazba. Díky ní tak máte jistotu, že se vám vaše splátky nebudou v průběhu splácení úvěru zvyšovat. Pevná úroková sazba platí i pro spotřebitelskou půjčku a také půjčku na bydlení – u Úvěru od Buřinky je její výše 6,85 %. U kontokorentu (povoleného přečerpání účtu) zase platí, že úroky zde platíte pouze z té částky, kterou skutečně čerpáte. Pokud jde o kreditní kartu Odměna, tak u ní nabízí Česká spořitelna bezúročné období až 55 dní – pokud splatíte půjčenou částku do data splatnosti, nebude vám banka za bezhotovostní platby účtovat žádné úroky.

Jak dlouho trvá než dostanete peníze po podpisu smlouvy?

Výhodou půjčky od České spořitelny je kromě ostatních předností také rychlost jejího vyřízení. V momentě, kdy na pobočce spořitelny podepíšete smlouvu o vaší půjčce, můžete si svoje peníze ihned vybrat v hotovosti na pokladně této banky a nebo si je můžete nechat zaslat na váš bankovní účet. Vše je velmi rychlé a jednoduché a nemusíte tak na své peníze dlouho čekat. Ještě jednodušší to mají stávající klienti České spořitelny, kteří u ní mají internetové bankovnictví Servis 24 – ti si mohou o půjčku požádat on-line přímo ve svém internetbankingu.

Mohu si vzít půjčku Česká spořitelna i když mám záznam v registru dlužníků?

Jedním z častých dotazů, na který se lidé ptají, je jestli si mohou vzít půjčku i přesto, že jsou zapsaní v registru dlužníků. V takovém případě si u České spořitelny půjčku vzít nemohou. Česká spořitelna si tyto informace ověřuje a tak pokud máte v registru záznam, tak jedinou možností, abyste mohli od spořitelny úvěr dostat, je tyto dluhy splatit a záznam v tomto registru nechat vymazat. Bohužel velké množství lidí, kteří už mají dluhy a jsou v těchto registrech si půjčují dál, např. od různých nebankovních společností, které půjčují všem a s vysokými úroky a tito lidé se pak stále víc a víc zadlužují a dostávají se do neřešitelné situace, kdy už jim dluhy přerostou přes hlavu. Obecně platí pravidlo, že pokud vám nepůjčí banka, znamená to, že byste si neměli brát půjčku vůbec, protože byste mohli mít se splácením problémy a dostat se do ještě horší situace.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!