Půjčka Česká spořitelnaPokud potřebujete půjčit peníze a nechcete zbytečně platit vysoké úroky u nebankovních společností, jedny z nejlepších podmínek nabízí Česká spořitelna. Hotovostní půjčka od České spořitelny je poskytována až do výše 600 000 Kč a můžete ji splácet až po dobu sedmi let. Kromě tohoto hotovostního úvěru nabízí Česká spořitelna také spotřebitelský úvěr, kde horní hranice půjčky není omezená – závisí jen na požadavcích klienta a jeho schopnosti půjčku splácet. Pro ty, co si chtějí půjčit peníze na rekonstrukci svého bydlení má Česká spořitelna speciální Úvěr od Buřinky s pevnou úrokovou sazbou 6,85%. Samostatnou nabídku má Česká spořitelna také pro vysokoškolské studenty.

Co potřebujeme ke sjednání půjčky u České spořitelny?

Při sjednání půjčky od České spořitelny záleží na tom, jestli jsme jejím klientem nebo ne. Pokud ano, bude nám pro vyřízení půjčky na pobočce stačit pouze platný občanský průkaz. V případě, že klientem této banky nejsme a máme účet u jiné bankovní instituce, budeme k vyřízení půjčky potřebovat ještě potvrzení příjmů od našeho zaměstnavatele, případně poslední daňové přiznání.

Jak můžeme získat půjčku od České spořitelny?

Nejrychlejší a nejjednodušší možnost sjednat si půjčku u České spořitelny mají její klienti, kteří zároveň využívají internetové bankovnictví Servis 24. Ti si mohou o tuto půjčku zažádat on-line prostřednictvím internetbankingu a nemusí tak chodit na pobočku. Ostatní zájemci o půjčku mají tři možnosti, jak si o ni zažádat. První možností je zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207. Druhou variantou je vyplnit on-line žádost na internetových stránkách České spořitelny a počkat, až se nám pracovník banky ozve a poslední možností je zajít osobně na některou z poboček. Schůzku na pobočce je možné si sjednat i on-line – vyhneme se tím případnému dlouhému čekání, než na nás přijde řada.

Jaké jsou největší výhody půjčky České spořitelny?

Půjčka od České spořitelny má velké množství výhod, díky nimž se vyplatí více než podobné nabídky od konkurenčních bankovních institucí. Jednou z výhod je např. široká síť poboček České spořitelny, kde je možné si půjčku sjednat. Dalším plusem je to, že si sami můžete vybrat výši, ale i datum pravidelných měsíčních splátek tak, jak vám to bude nejvíc vyhovovat. Důležitá je také pevná úroková sazba po celou dobu trvání půjčky, takže máte jistotu, že nezaplatíte víc, než bude na začátku sjednáno. Další výhodou je také možnost sjednat si k půjčce pojištění schopnosti splácet pro neočekávané případy.

Půjčka České spořitelny a sazebník poplatků

Kompletní sazebník poplatků k nabídce půjček od České spořitelny si můžeme prohlédnout a stáhnout přímo na jejích stránkách www.csas.cz. U půjček je sazebník velmi jednoduchý – za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr se platí jedno procento z částky poskytnutého úvěru, maximálně ale 5 000 Kč. Výjimkou je půjčka na studium určená pro studenty vysokých škol, kde jsou tyto služby zdarma. Měsíční správa půjčky pak stojí 59 Kč, ale u všech půjček, které jsou sjednané v období od 1. března až do 31. prosince 2013 se tato cena neuplatňuje a vedení úvěru je tak zdarma. Součástí sazebníku poplatků je kromě toho ještě tabulka s poplatky za jednotlivé druhy pojištění a ostatní položky, mezi které patří např. poplatky za úhradu nákladů spojených s mimořádnou splátkou půjčky nebo poplatek za správu klienta v prodlení.

Úvěrová kalkulačka

Součástí internetových stránek České spořitelny je také úvěrová kalkulačka. V ní si můžeme jednoduše spočítat případnou výši našich měsíčních splátek. Nejdříve zvolíme typ půjčky (neúčelový nebo účelový úvěr) a pak zadáme požadovanou výši úvěru. Klikneme na tlačítko Vypočítat a zobrazí se nám přehledná tabulka, ve které uvidíme jakou částku bychom měsíčně spláceli a to podle délky splácení. Díky tomu si tak můžeme vybrat, jaká doba splácení pro nás bude nejvíce vhodná. Když pak ještě klikneme na vybranou výši splátky, zobrazí se nám přehled s nabídkou úvěru, ve kterém uvidíme veškeré další podrobné údaje o této půjčce – roční úroková sazba, poplatek za zpracování úvěru, poplatek za vedení účtu, roční procentní sazba nákladů a také celková částka, kterou za půjčku zaplatíme.

Česká spořitelna a sloučení více půjček do jedné

Spousta bankovních institucí dnes nabízí kromě běžných půjček nebo hypoték také možnost konsolidace, neboli sloučení více půjček do jedné. Tuto službu má ve své nabídce i Česká spořitelna. Sloučení půjček u spořitelny se vyplatí, pokud máte více různých nesplacených půjček, úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet a to i u různých bank. Sloučit si všechny tyto půjčky můžete až do výše 600 000 Kč. Výhodou konsolidace pak pro vás budou nižší měsíční splátky, lepší přehled o tom kolik dlužíte a méně starostí. Pro sjednání tohoto produktu můžete buď zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207, nebo podat on-line žádost a nebo navštívit pobočku České spořitelny. K samotné žádosti pak budete potřebovat (v případě, že máte u České spořitelny osobní účet) pouze občanský průkaz. Ti zájemci o sloučení půjček, co u ČS osobní účet nemají, musí ještě navíc doložit potvrzení příjmů nebo daňové přiznání.

Spočítat si výši vašich měsíčních splátek po konsolidaci u České spořitelny můžeme přímo na jejích stránkách v jednoduché internetové aplikaci. Do ní je třeba zadat informace o našich úvěrech (výše měsíční splátky + kolik zbývá doplatit), kontokorentech a kreditních kartách. Pak klikneme na tlačítko Spočítat a zobrazí se nám orientační výše naší nové splátky a částka, kterou tak měsíčně na splátkách ušetříme. Zároveň si můžeme zjistit, kolik by nám Česká spořitelna půjčila, kdybychom se rozhodli pro zachování výše splátek, ale vzali si k tomu další půjčku. Můžeme si tak vybrat, jestli dáme přednost snížení měsíčních splátek nebo jejich zachování s tím, že si navíc půjčíme další peníze. V obou dvou případech se nám ale konsolidace půjček od České spořitelny vyplatí.

Spotřebitelská půjčka České spořitelny

Kromě hotovostní půjčky poskytuje Česká spořitelna svým klientům také spotřebitelskou půjčku. Hlavním rozdílem je to, že spotřebitelská půjčka je účelová, takže je možné ji použít pouze na nákup zboží a služeb. Spotřebitelský úvěr tak můžete použít např. na nákup nového nebo ojetého auta, na vybavení domácnosti, rekonstrukci domu nebo bytu, dovolenou, studium a další věci. Minimální částka, kterou si lze u spotřebitelského úvěru České spořitelny půjčit, je stanovena na 100 000 Kč. Maximální výše této půjčky nijak stanovená není, záleží zde pouze na platebních schopnostech klienta. Splácet spotřebitelskou půjčku je možné maximálně deset let a peníze lze čerpat jak jednorázově, tak postupně dle potřeby. Česká spořitelna sjednanou částku rovnou zasílá prodejcům, u kterých nakupujete. Mezi výhody spotřebitelské půjčky Česká spořitelna patří např. pevná úroková sazba, takže se nemusíte bát žádných nepříjemných překvapení. Pravidelné výpisy z vašeho úvěrového účtu vám navíc budou zasílány zdarma. Kromě toho až do výše 600 000 Kč je spotřebitelský úvěr poskytován bez nutnosti zajištění. Případné měsíční splátky si pak můžete snadno spočítat na úvěrové kalkulačce na webových stránkách spořitelny.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!