Je možné si půjčit na studium?Česká spořitelna poskytuje komplexní služby pro všechny typy klientů a tak má ve své nabídce i půjčky pro mladé lidi a pro studenty vysokých a vyšších odborných škol. Ti si tak mohou vzít i speciální půjčku na své vysokoškolské studium. Studentská půjčka od České spořitelny je poskytována od 30 až do 300 000 Kč a je bezúčelová, takže ji studenti mohou použít nejen na své studium ale i na jiné libovolné účely. Studentskou půjčku je možné splácet maximálně 10 let a podobně jako u běžné hotovostní půjčky i zde platí pevná úroková sazba. Po dobou svého studia navíc mohou studenti platit snížené splátky, případně si sjednat odklad splátek po dobu studia.

Pro vstup na účet je nutné se přihlásit na oficiálním webu Servis24. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Jako klient české spořitelny využívám i službu Servis24 Internetbanking.

Česká spořitelna a její půjčka na bydlení

Půjčku si u České spořitelny můžeme vzít i pokud potřebujeme peníze na financování našeho bydlení. Ať už máme v plánu koupi nového domu či bytu, nebo pouze rekonstrukci našeho současného bydlení, můžeme se na Českou spořitelnu obrátit a využít její půjčky na bydlení pod názvem Úvěr od Buřinky. Tato půjčka je nabízena ve spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny a mezi její plusy patří mimo jiné pevná úroková sazba ve výši 6,85 %. Úroky si navíc můžete nechat odečíst od svého daňového základu a kromě toho si můžete sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění, které Česká spořitelna nabízí ve spolupráci s Pojišťovnou České spořitelny je poskytováno ve dvou typech, v prvním se jedná o pojištění pro případ invalidity, pracovní neschopnosti a smrti, ve druhém případě ještě navíc pro případ ztráty zaměstnání. Výhodou půjčky na bydlení od České spořitelny jsou i nízké měsíční splátky a rychlé a snadné vyřízení tohoto úvěru.

Nebankovní půjčka Provident Financial je skvělá. Půjčka Citibank je velice výhodná. Jak bezpečně se přihlásit na účet Servis24.cz od České spořitelny se dozvíte v našem článku.

Jak si spočítám výši splátek u půjčky od České spořitelny?

Každý, kdo uvažuje o tom, že si vezme půjčku určitě jako jedno z hlavních kritérií bere výši pravidelných splátek. Tu vám samozřejmě sdělí odborní poradci přímo na pobočkách České spořitelny, ale abyste si udělali přesný obrázek o výši splátek, můžete využít úvěrových kalkulaček, které jsou součástí webových stránek České spořitelny. Na nich si můžete snadno spočítat, jak vysoké splátky byste při zadané částce a době splácení platili a můžete si tak jednoduše nastavit takové parametry půjčky, abyste ji mohli bez problémů splácet. Úvěrové kalkulačky jsou k dispozici nejen k běžné hotovostní půjčce a  spotřebitelskému úvěru, ale také ke konsolidaci půjček – u ní můžete využít speciální aplikaci, která vám spočítá, kolik s tímto produktem ušetříte.

GE Money nabízí bankovní produkty jak drobným klientům, tak malým a středním firmám.Jak je to s možností snížení nebo zvýšení splátek?

U půjčky České spořitelna si můžete výši splátek upravit podle vašich aktuálních potřeb. Výši pravidelných měsíčních splátek si můžete snížit, ale i zvýšit, pokud o to máte zájem. Za tuto změnu není účtován žádný poplatek a je možné ji provést i vícekrát za dobu trvání úvěru – počet změn splátek není nijak omezen. První změnu výše splátek je ovšem možné provést nejdříve po šesti měsících pravidelného splácení vaší půjčky. Jak pro snížení, tak pro zvýšení platí, že je možné ho udělat maximálně o 50 procent oproti původní výši splátky ve vaší úvěrové smlouvě. Abyste mohli tuto službu využít, nesmíte být v době žádosti o změnu splátek, ani za poslední tři měsíce v prodlení se splácením. Změnu výše splátek lze provést u všech typů nezajištěných úvěrů a o tuto změnu můžete požádat buď po telefonu na bezplatné infolince 800 207 207 a nebo přímo na některé z poboček České spořitelny.

Česká spořitelna školí společně s Českým červeným křížem své zaměstnance v přístupu k hendikepovaným a mapuje bariéry s Pražskou organizací vozíčkářů. ČSOB internetbanking si můžete vyzkoušet prostřednictvím demoverze, která vám představí celou službu a pomůže vám v bližším seznámení s ní.

Je možné od smlouvy odstoupit?

Pokud se rozhodneme od smlouvy o půjčce odstoupit, máme na to právo, ale musí k tomuto odstoupení od smlouvy dojít nejpozději do čtrnácti dnů od data uzavření smlouvy. Odstoupit od ní můžeme bez udání důvodu a bez jakýchkoliv sankčních poplatků. Podrobnější informace k podmínkám odstoupení pak nalezneme přímo na naší úvěrové smlouvě.

Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Jak vstoupit na účet Servis 24 od České spořitelny se dozvíte na našem webu. Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší.

Kde najdu bližší informace o půjčce České spořitelny?

Vyčerpávající podrobné informace o všech typech půjček České spořitelny můžete získat hned několika způsoby. Pro ty, co dávají přednost osobnímu kontaktu je ideální navštívit některou z poboček České spořitelny a nechat si poradit přímo od některého z jejích zaměstnanců, kteří vám tak poradí, jaké jsou u vás možnosti a jaký typ úvěru by pro vás byl ten pravý. Další možností, jak se informovat o půjčkách České spořitelny, je zavolat na její bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 207 207 a zeptat se na vše, co vás o půjčkách u této banky zajímá přímo po telefonu. Třetí a nejjednodušší možností jsou každopádně internetové stránky České spořitelny. Ty najdeme na adrese www.csas.cz a můžeme si na nich přečíst vyčerpávající informace o všech produktech, které aktuálně Česká spořitelna nabízí a případně si je i objednat on-line. Stránek s informacemi o půjčkách od spořitelny je však mnohem více, další takové weby najdeme např. pod odkazem http://www.cspujcka.cz/ nebo http://www.ceskasporitelna-pujcky.cz/.

Česká spořitelna na Facebooku a jiných sociálních sítích

Naprostou samozřejmostí pro každou větší firmu je v dnešní době její přítomnost na sociálních sítích. Nechybí tak na nich ani Česká spořitelna, která má svůj profil jak na Facebooku, tak na dalších sítích, jako je YouTube, Twitter nebo Google+. Pokud nás tedy informace o České spořitelně zajímají, ať už jsme jejími klienty, nebo o tom zatím jen uvažujeme, určitě stojí za to tyto stránky sledovat a dozvědět se tak jako první o chystaných novinkách a různých zajímavých akcích. Facebookový profil České spořitelny najdeme pod odkazem https://www.facebook.com/ceskasporitelna a jeho součástí jsou informace o produktech této banky, zajímavé novinky, upozornění na různé akce, soutěže atd. Na stránce je možné i klást dotazy, na které pak pracovníci banky odpovídají. Twitterový účet České spořitelny je na adrese https://twitter.com/ceskasporitelna a i zde banka pravidelně zveřejňuje novinky a aktuální informace o svých produktech. Na YouTube pak najdeme kanál této banky po zadání odkazu http://www.youtube.com/user/ceskasporitelna a můžeme se zde podívat na různé reklamní spoty, videa z natáčení, videomanuály k jednotlivým produktům České spořitelny a další zajímavá videa. Sociální síť Google+ u nás sice není moc používaná, ale Česká spořitelna nechybí ani na ní. Její profil na této síti si můžeme zobrazit na odkazu https://plus.google.com/107878611013819529828.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!