Co budu potřebovat k vyřízení půjčky?Vyřízení jednotlivých půjček u České spořitelny je obvykle velmi rychlé a je k němu potřeba jen minimální množství dokladů. Závisí vždy jednak na tom, jaký konkrétní typ úvěru si berete a pak také na tom, jestli už jste klientem České spořitelny. Jednodušší to mají ti zájemci o půjčku, kteří mají u České spořitelny založený běžný bankovní účet, na který jim chodí pravidelná výplata. Naopak ti zájemci o úvěr, který svůj bankovní účet mají u jiné banky, musí obvykle ke své žádosti předložit ještě další dokumenty, jako je např. potvrzení o výši příjmů od jejich zaměstnavatele, případně aktuální daňové přiznání. Co se týká osobních dokladů, tak většinou stačí předložit jen platný občanský průkaz. Podmínkou úspěšného vyřízení žádosti o půjčku je každopádně také prověření, jestli nemáte záznam v registru dlužníků – pokud ano, nebude vám úvěr poskytnut.

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Kdo mi poskytne bližší informace o půjčkách České spořitelny?

Veškeré podrobné informace o všech typech půjček a ostatních úvěrových produktech České spořitelny najdete na jejích internetových stránkách na adrese www.csas.cz. Pokud byste však přece jenom měli ještě nějaké dotazy a něco vám nebylo jasné, nebo byste potřebovali poradit, který typ půjčky je pro vás nejvhodnější, můžete se obrátit na pracovníky České spořitelny. Ty můžete kontaktovat buď prostřednictvím bezplatné telefonické linky 800 207 207 a nebo se zastavit na některé z mnoha poboček a obchodních míst této banky. Na všech pobočkách vám jsou k dispozici vyškolení odborníci, kteří vám zodpoví veškeré vaše dotazy, týkající se nabídky produktů České spořitelny, ať už jde o půjčky nebo jiné služby této banky. Kontaktovat banku lze také prostřednictvím internetu, a to vyplněním formuláře na webových stránkách spořitelny nebo zasláním e-mailu na adresu csas@csas.cz. Přes mailovou komunikaci však banka nemůže sdělovat žádná konkrétní data ke smlouvám nebo transakcím ani provádět jakékoliv úkony.

Co mám dělat, když se dostanu do potíží se splácením?

Nejlepší je samozřejmě takové situaci předejít a snažit se s penězi hospodařit tak, aby k podobné situaci nedošlo. Ideální je si při vyřizování úvěru zároveň sjednat i pojištění pro případ neschopnosti splácet. Pokud však toto pojištění nemáme, měli bychom mít vždy k dispozici určitou finanční rezervu (nejlépe ve výši alespoň dvou až tří měsíčních výdajů domácnosti). Pokud však přece jen dojde k situaci, že nejsme schopni náš úvěr u České spořitelny splácet, je třeba o tomto stavu banku co nejdříve informovat. Situaci pak s námi budou řešit pracovníci spořitelny, kteří se s námi pokusí najít vhodné řešení – může to být např. úprava splátkového kalendáře, odklad splátek, nebo konsolidace úvěru. Obrátit se v takové situaci můžeme také na odbor Vymáhání pohledávek a to buď telefonicky, e-mailem, přes kontaktní formulář na internetu a nebo korespondenční formou. Další možností je zavolat na bezplatnou infolinku 800 207 207 a nebo navštívit přímo pobočku České spořitelny, nejlépe pak tu, u které jsme si úvěr sjednávali. Tam s námi naši situaci proberou a pomohou nám vybrat nejlepší řešení.

Servis 24 Internetbanking slouží k obsluze bankovních účtů přes internet. Servis24 přihlášení osobní účet je snadné a rychlé.

Možnost pojištění schopnosti splácet

Ke všem půjčkám od České spořitelny si volitelně můžete navíc sjednat pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění je nabízeno ve dvou variantách – soubor A a soubor B. Soubor A zahrnuje pojištění rizika dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity a úmrtí. Soubor B k těmto třem rizikům ještě navíc poskytuje pojištění při ztrátě zaměstnání. U pojištění schopnosti splácet se neuzavírají samostatné pojistné smlouvy, ale toto pojištění je součástí úvěrových smluv. V případě, že dojde k pojistné události, dostane klient České spořitelny své peníze přímo na svůj účet u této banky. Kromě běžných úvěrových produktů lze pojištění schopnosti splácet sjednat i k hypotečním úvěrům. I zde je toto pojištění nabízeno ve dvou variantách, stejných, jak už bylo popsáno výše. Rozdíl je v tom, že pojištění lze sjednat i pro klientova partnera, resp. ručitele. Toto pojištění si lze sjednat nejen k novým, ale i ke dříve poskytnutým půjčkám. Co se týká podmínek založení tohoto pojištění, tak v obou případech musí jít o osobu mladší 60 let, nesmí být v invalidním důchodu ani v pracovní neschopnosti a musí být buď zaměstnancem nebo podnikatelem.

Pobočky České spořitelny, kde si můžete zažádat o půjčky

O půjčky a úvěry České spořitelny si můžete zažádat na kterékoli z jejích poboček. Těch je v současné době už více než 640 a najdeme je ve všech krajích České republiky. Vybrat si nejbližší pobočku můžeme snadno na internetových stránkách České spořitelny www.csas.cz. Po kliknutí na odkaz Pobočky na titulní stránce se dostaneme na stránku, kde si můžeme najít nejbližší obchodní místo této banky. Hledat můžeme buď podle krajů nebo přímo zadáním konkrétního města či obce. Můžeme také vyhledávat pouze určité typy poboček, nebo jen pobočky s vybranými speciálními službami nebo konkrétními odborníky. U každé pobočky se nám pak zobrazí podrobné detaily a bližší informace – přesná adresa, místo na mapě, provozní doba, telefonické, faxové a e-mailové kontakty, adresy nejbližších bankomatů, seznam všech poskytovaných produktů a služeb, limity pro výběr v hotovosti atd.

Jak se objednat na vybranou pobočku České spořitelny on-line

Jak už jsme si řekli, na některé pobočky České spořitelny se můžeme předem objednat přes internet a vyhneme se tak případnému dlouhému čekání. Jak toto objednání provést? Nejdříve si otevřeme internetovou stránku České spořitelny zadáním odkazu www.csas.cz. Hned na úvodní stránce v boxu Pobočka a bankomaty máme tlačítko Objednání na pobočku. Klikneme na něj a zobrazí se nám výpis všech poboček České spořitelny, které tuto službu umožňují. Ze seznamu si vybereme pobočku, kterou chceme navštívit a klikneme na ni. Objeví se nám stránka s podrobnými informacemi o této pobočce, na které vybereme, jestli se chceme objednat na hotovostní nebo bezhotovostní přepážku. Následuje výběr požadovaného dne, který zvolíme kliknutím na daný den a pak si vybereme čas, ve který chceme na pobočku přijít. Po kliknutí na vybraný čas už jen vyplníme naše identifikační údaje (křestní jméno, příjmení a e-mailovou adresu) a potvrdíme kliknutím na tlačítko Objednat. Až pak ve vybraný termín přijdeme na pobočku, budeme automaticky na řadě a nebudeme muset zbytečně čekat.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!