Česká spořitelna půjčkyNabídka půjček České spořitelny je velmi rozsáhlá a tato banka půjčuje různým skupinám lidí. Půjčit si u ní mohou jak běžní klienti, kteří potřebují klasickou bezúčelovou hotovostní půjčku, tak ti, kteří potřebují účelový úvěr na konkrétní zboží, ale i studenti vysokých škol nebo např. podnikatelé a firmy – Česká spořitelna má pro všechny výhodné nabídky. Naopak půjčku si nemohou vzít ti zájemci, kteří mají zápis v registru dlužníků – pokud jste tedy v takovém rejstříku zapsaní, nezbude vám nic jiného, než se případně obrátit na nějakou nebankovní společnost – u ní jsou ale na druhou stranu vyšší úroky a vyšší roční procentní sazba nákladů.

Česká spořitelna a půjčky pro studenty vysokých škol

Studujete vysokou nebo vyšší odbornou školu a potřebujete si vzít půjčku? Potom se můžete obrátit na Českou spořitelnu, která pro tyto studenty nabízí speciální studentskou půjčku za výhodných podmínek. Při sjednání tohoto úvěru je třeba předložit potvrzení o studiu a výše půjčky je od 30 až do 300 000 Kč. Půjčku je možné splácet od jednoho roku až do max. deseti let a není nutné prokazovat účel čerpaných peněz. Mezi další přednosti této půjčky patří výhodnější úroková sazba, která zůstává stále stejná po celou dobu trvání studentského úvěru nebo posouzení žádosti o půjčku zdarma. Navíc po dobu studia lze splácet snížené splátky – můžete si požádat o odklad splátek po dobu vašeho studia a platit tak v tomto období pouze úroky. Studentskou půjčku mohou získat mladí lidé starší 18 let, kteří studují buď vysokou nebo víceletou odbornou školu a to jak v Česku, tak v zahraničí. Půjčka je určená jak pro studenty denního, tak kombinovaného (dálkového) studia.

Snadno dostupná půjčka bez doložení příjmu, kterou lze použít kdekoliv. Rychlá SMS půjčka ihned je vhodná pro každého.

Česká spořitelna a půjčky pro podnikatele

Samostatnou nabídku má Česká spořitelna také pro podnikatele a malé firmy. V nabídce úvěrů pro tyto skupiny klientů najdeme nejen neúčelový úvěr, ale také několik kontokorentů, provozní úvěry, investiční úvěry a hypoteční úvěry. V nabídce kontokorentů pro podnikatele a firmy jsou celkem čtyři varianty – Firemní kontokorent ČS, Firemní kontokorent ČS – Standard, Kontokorent Profesionál a Kontokorent Standard. Mezi investičními úvěry nabízí Česká spořitelna pět typů těchto úvěrů – Firemní úvěr ČS, Investiční úvěr 5 PLUS, Investiční úvěr, Neúčelový úvěr a Profesionál. Co se týká provozních úvěrů, tak tam mají podnikatelé a malé firmy na výběr ze tří možností – Provozní úvěr, Provozní úvěr 5 PLUS a Revolvingový úvěr. Mezi hypoteční úvěry České spořitelny pak patří Komerční hypotéka, Business hypotéka, Hypotéka GLOBAL, a Hypotéka – projektové financování. Ke všem úvěrům od České spořitelny je také možnost si sjednat pojištění schopnosti splácet.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého. Půjčka do výplaty vám pomůže překlenout dobu než přijde výplata.

Česká spořitelna a půjčky na koupi nebo rekonstrukci bydlení

Česká spořitelna je tou pravou institucí, na kterou se můžete obrátit, pokud potřebujete půjčku na koupi nového bytu či domu nebo potřebujete financovat rekonstrukci svého současného bydlení. Půjčka na bydlení, kterou Česká spořitelna poskytuje, má název Úvěr od Buřinky a spořitelna tuto půjčku nabízí ve spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny. U úvěru od Buřinky si můžete sami vybrat, jestli si necháte celou částku úvěru převést na váš bankovní účet s tím, že si pak budete schovávat účtenky a faktury od dodavatelů a nejpozději do jednoho roku je bance předáte a nebo za vás bude banka hradit faktury za provedené práce nebo materiál, které teprve čekají na zaplacení. Výhodou této půjčky je mimo jiné pevná úroková sazba ve výši 6,85 % nebo možnost odečíst si úroky ze základu daně. Stejně jako u ostatních půjček České spořitelny, tak i zde platí možnost sjednat si k úvěru pojištění schopnosti splácet.

Spotřebitelské půjčky

Pokud víte přesně, na co si chcete půjčit a máte vybrané konkrétní zboží nebo službu, kterou potřebujete zaplatit, můžete místo klasické hotovostní půjčky zvolit spotřebitelský úvěr České spořitelny. Oproti základní hotovostní půjčce je spotřebitelský úvěr poskytován za trochu jiných podmínek. Kromě toho, že se jedná o účelovou půjčku, jsou zde i jiné limity úvěru. Minimální výše je stanovena na 100 000 Kč a maximální částka není nijak omezena. I maximální doba splácení je zde jiná – zatímco běžnou půjčku u České spořitelny musíte splatit do sedmi let, splácení spotřebitelského úvěru si můžete rozložit až na dobu deseti let. Přesnou výši splátek v závislosti na výši půjčky a době splácení si pak můžete snadno zjistit pomocí úvěrové kalkulačky na webových stránkách České spořitelny. Sjednat spotřebitelský úvěr si můžete na kterékoli pobočce České spořitelny, kde k vyřízení stačí pouze předložit svůj občanský průkaz a doložit účel úvěru. Pouze pokud máte svůj účet u jiné banky, budete ještě potřebovat potvrzení o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele, případně daňové přiznání.

Konsolidace půjček u České spořitelny

S termínem konsolidace půjček se v posledních letech setkáváme čím dál častěji. Konsolidace je sloučení více půjček do jedné a pro mnoho lidí se jedná o výhodný způsob, jak ušetřit na svých měsíčních splátkách a zároveň si zjednodušit svou situaci – nemusí tak platit splátky několika různým společnostem, ale celý svůj dluh mají pouze u jedné. Konsolidaci půjček nabízí i Česká spořitelna a tak pokud splácíte více úvěrů a rádi byste celkový objem svých měsíčních splátek snížili, můžete se na Českou spořitelnu obrátit – sloučení půjček je zde možné provést až do celkové výše 600 000 Kč. Podat si žádost o konsolidaci půjček u České spořitelny je možné stejnými způsoby, jako je tomu u ostatních úvěrových produktů této banky – můžete vyplnit jednoduchou on-line žádost na internetových stránkách banky, můžete zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207 a třetí možností je zajít přímo na některou z více než 640 poboček spořitelny a o sloučení půjček si požádat přímo na místě.

Česká spořitelna a její nabídka kreditních karet

Kromě klasických debetních karet, které má téměř každý z nás, jsou v posledních letech čím dál oblíbenější také karty kreditní, které svým majitelům umožňují nakoupit si kdykoliv, i když zrovna nemají dostatečné množství peněz na svém účtu. Kreditní karty samozřejmě nemohou chybět ani v nabídce České spořitelny – ta nabízí svoji kreditku pod názvem Kreditní karta Odměna. Držitelé této karty mají spoustu výhod – z každého nákupu přes kreditní kartu Odměna získají zpátky jedno procento, mají celou řadu slev díky slevovým programům a mohou využít dlouhé bezúročné období (až 55 dní). Kreditní karta Odměna se vyhotovuje jako bezkontaktní platební karta, takže můžete platit ještě rychleji a snadněji než předtím. Navíc si u této karty můžete sami vytvořit její vzhled ve webové aplikaci na stránce www.kartapodlevas.cz, případně si vybrat z galerie obrázků. Ke kreditní kartě Odměna si navíc můžete sjednat různé druhy pojištění – pojištění schopnosti splácet, pojištění karty a osobních věcí nebo cestovní pojištění. K dalším doplňkovým službám patří např. splátkové prázdniny nebo prodloužená záruka na zboží.

Jak si snadno sjednat půjčku u České spořitelny

Vyřízení půjčky u České spořitelny není nic těžkého a můžete si vybrat hned z několika způsobů, jak si o vybraný typ úvěru požádat. První možností je vyplnit on-line formulář na internetových stránkách České spořitelny, kde stačí zadat jen pár základních údajů a vaší osobě a počkat, až se vám ozve pracovník banky. Stávající klienti si pak o půjčku mohou zažádat přímo ve svém internetovém bankovnictví Servis 24. Druhou možností, jak požádat o půjčku je žádost přes telefon. Stačí zavolat na telefonní číslo 800 207 207, na které jsou všechny hovory zcela zdarma a probrat svoji žádost o úvěr s operátorem. Třetí možností je pak zajít přímo na některou z poboček České spořitelny a o půjčku si tak požádat přímo na místě. Pokud nevíte, kde se nachází nejbližší pobočka banky v místě vašeho bydliště, tak jejich kompletní seznam najdete na webových stránkách České spořitelny, kde je navíc u vybraných poboček i možnost objednat se on-line, čímž ušetříte svůj čas.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!