Česká spořitelna půjčkyČSAS.cz je největší bankovní institucí v České republice a poskytuje svým klientům široké spektrum služeb. Můžete si u ní založit klasický běžný účet, vybrat si z několika druhů platebních karet, sjednat si pojištění, hypotéku a mnoho dalších produktů. Do portfolia České spořitelny patří také celá řada různých druhů půjček. Tato banka nabízí nejen klasickou hotovostní půjčku, ale i spotřebitelský úvěr, půjčku na bydlení ve spolupráci se Stavební spořitelnou ČS, dále pak konsolidaci půjček, kreditní kartu atd. U České spořitelny si tak vybere každý, kdo potřebuje půjčit peníze na jakýkoliv účel. Speciální nabídky má banka i pro studenty a mladé lidi a také pro podnikatele a firmy.

Servis24 přihlášení na účet je jednoduché při dodržení základních bezpečnostních pravidel. Servis24 přihlášení na účet je snadné.

Proč si vzít půjčky právě u České spořitelny?

Když se rozhodujeme, u kterého subjektu si požádáme o poskytnutí půjčky, není to jednoduché rozhodování. Bankovních i nebankovních společností, které dnes nabízejí půjčky je na trhu obrovské množství a v takové nabídce se není lehké zorientovat. Pokud však nemáme zápis v registru dlužníků, kvůli kterému nám banky peníze nepůjčí, měli bychom se určitě obrátit na některou z bankovních institucí. Bankovní půjčky mají oproti těm nebankovním spoustu výhod, mezi něž patří především nižší úroky a menší RPSN – roční procentní sazba nákladů. Česká spořitelna, která nabízí celou řadu půjček, navíc poskytuje své půjčky za velmi výhodných podmínek – ať už jde o nízké úroky, nízké nebo žádné poplatky za vedení úvěrového účtu, možnost předčasně půjčku splatit nebo si v jejím průběhu změnit výši splátek atd. Výhodou je i široká síť poboček a obchodních míst, kterou nedisponuje žádná jiná banka v České republice.

Co je Servis24.cz Internetbanking? Servis24.cz přihlášení na účet prostřednictvím oficiální stránky banky. Servis24 Internetbanking přihlášení na účet bezpečně.Výhody půjčky od České spořitelny oproti nebankovním půjčkám

Základní a největší výhodou půjčky od České spořitelny ve srovnání s nebankovními půjčkami jsou mnohem nižší úroky. Pokud tedy nejste zapsaní v registru dlužníků a máte možnost půjčit si od banky, rozhodně se vám vyplatí se na Českou spořitelnu obrátit. Další výhodou České spořitelny je její široká síť poboček a obchodních míst, které jsou rozmístěny po celém území České republiky. Dalším plusem u této banky je také její dlouhá tradice a zázemí silné nadnárodní finanční společnosti. Navíc u České spořitelny máte na výběr hned z několika druhů půjček, takže si můžete vybrat přesně takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat. Aktuálně je také výhodou to, že všechny půjčky jsou bez poplatků za vedení úvěrového účtu. Kromě toho si můžete sami vybrat dobu, po kterou budete svoji půjčku splácet a výši vašich pravidelných měsíčních splátek. Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady a potřebovali poradit, můžete se kdykoliv obrátit na odborné poradce z České spořitelny, kteří vám pomohou vaši situaci vyřešit.

Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Vše o Servis24 přihlášení na účet naleznete na našem webu. Servis24 přihlášení na účet a jak na to?

Kde si sjednat půjčky od České spořitelny?

Pokud máme zájem vzít si některou z půjček z nabídky České spořitelny, můžeme si o ni požádat na některé z jejích poboček. Síť poboček České spořitelny je velmi rozsáhlá a aktuálně je na území České republiky už více než 640 poboček této banky. Ať tedy bydlíte v kterémkoli kraji nebo okrese naší země, vždy to máte na pobočku ČS blízko. Požádat si o půjčku můžete také pomocí telefonu. Stačí zavolat na bezplatnou telefonickou linku 800 207 207 a operátor České spořitelny s vámi projedná vaši žádost a poradí vám, jaká půjčka by pro vás byla nejvhodnější. Třetí možností jak si zažádat o půjčku je zadat požadavek přes internet. Pokud už jste klientem České spořitelny a máte její přímé bankovnictví Servis 24, můžete si o půjčku požádat přímo ve svém internetovém bankovnictví. Ostatní zájemci o úvěr mohou vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách České spořitelny a následně se jim pracovník banky ozve na jejich telefon.

Poplatky za vedení účtu

Pokud si bereme u nějaké společnosti půjčku, často bývají součástí úvěrové smlouvy také měsíční poplatky za vedení tohoto účtu. Jak je to s poplatky u České spořitelny? Když se podíváme do sazebníku poplatků u úvěrových produktů České spořitelny, zjistíme, že měsíční poplatek za správu těchto úvěrů je stanoven na 59 Kč (s výjimkou Úvěru plus, kde je to 95 Kč). V současné době však tento poplatek účtován není, protože probíhá speciální akce, kdy všechny půjčky České spořitelny sjednané v období od 1.března až do 31. prosince 2013 jsou od těchto poplatků osvobozeny a to po celou dobu trvání úvěru. Za správu úvěrového účtu se tedy u nových půjček aktuálně neplatí nic, ale pokud si k půjčce sjednáme navíc pojištění, tak už poplatky platit musíme. Zde výše měsíčního poplatku závisí na dvou faktorech – jednak na výši půjčky a pak na typu pojištění. Tabulku s přesnými daty si mohou zájemci najít přímo na webových stránkách České spořitelny, kde jsou v sazebníku přesně vypsány všechny možné varianty.

Jak si spočítat výši měsíční splátky u půjčky České spořitelny

Pokud si chceme vzít u banky půjčku, asi nás bude nejvíce ze všeho zajímat, kolik za ni zaplatíme a jaké budeme mít pravidelné měsíční splátky. Abychom se tyto informace dozvěděli, nemusíme chodit na pobočku, ale můžeme si tyto údaje sami zjistit pomocí tzv. úvěrových kalkulaček, díky kterým po zadání několika základních údajů o požadované půjčce zjistíme, jaká by byla případná výše našich měsíčních splátek. Kromě klasických úvěrových kalkulaček k běžným typům úvěrů najdeme na internetových stránkách České spořitelny také aplikaci pro výpočet konsolidace splátek. Díky ní tak zjistíme, jestli by se nám tato konsolidace vyplatila a kolik peněz bychom měsíčně na splátkách ušetřili. Do úvěrové kalkulačky stačí zadat jen dva základní údaje – vybereme jestli máme zájem o neúčelový nebo účelový úvěr a zadáme přesnou výši požadované půjčky. Pak jen klikneme na tlačítko Vypočítat a zobrazí se nám přehledná tabulka s částkami které bychom spláceli v závislosti na tom, na jak dlouhou dobu bychom si splácení rozložili.

Půjčky České spořitelny v přímém bankovnictví Servis 24

Pokud už jsme klienty České spořitelny a zároveň využíváme služeb jejího přímého bankovnictví Servis24, můžeme si o půjčku požádat přímo ve svém internetovém bankovnictví. V něm si můžeme nejen sjednat půjčku, ale i kontokorent, pojištění nebo platební kartu. Pokud chceme zjistit, jaké máme možnosti, stačí kliknout v horním menu na položku Úvěry a na levé straně se nám v nabídce zobrazí naše úvěrové možnosti u jednotlivých produktů České spořitelny. Pokud nás některá z těchto nabídek zaujme, klikneme na ikonku nákupního košíku a dostaneme se k žádosti o vybraný úvěrový produkt. Tuto žádost můžeme vyplnit přímo ve svém internetovém bankovnictví a nemusíme tak chodit na pobočku ani nikam telefonovat. Navíc většinu položek ve formuláři už budeme mít předem vyplněnou, takže nám tato žádost zabere jen minimum našeho času. Po odeslání žádosti už jen klikneme na souhlas se zpracováním osobních údajů a tím je žádost odeslaná. Její aktuální stav si pak můžeme kdykoliv ověřit v přehledu žádostí o úvěrové produkty.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!